• 0546 826 05 06
  • Gümüşdere Mahallesi 9. Sokak No: 4 Keçiören / ANKARASıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Poliüretan sprey poliüretan malzemesinin sprey püskürtme yöntemi ile uygulanma yöntemidir. Poliüretan köpük en düşük ısı iletim katsayısı sayesinde maksimum ısı yalıtımı sağlamakta kullanılır.

Polyurea izosiyonat ile sentetik reçinenin bileşiminden elde edilen bir elastomerdir. Polyurea %400 esnekliği ve mükemmel su geçirmezliği ile su yalıtımında kullanılan en etkili maddelerden birisidir.

Poliüretan izosiyonat ve poliollerin kimyasal birleşiminden elde edilen bir elastomerdir. Kürlenmede kullanılan poliollerle göre köpüklü yapıda ya da köpüksüz olarak elde edilerek farklı alanlarda kullanılır. Isı yalıtımı gerektiren alanlardaki kaplamada kullanıldığı gibi suni deri yapımı gibi birçok alanda hayatımızın içine girmiş bir malzemedir.

Poliüretan köpük kaplama ısı yalıtımında en etkili malzemedir. Üretilen en düşük ısı iletim katsayısı ve eksiz püskürtme yöntemi ile uygulanması sayesinde ısı köprülerinin oluşmasını engeller ve maksimum ısı yalıtımı sağlar.

Poliüretan sprey uygulamasında fiyata etki eden faktörler uygulama kalınlığı, uygulama alanında iskele veya vinç gerekip gerekmediği durumlarıdır. Poliüretan sprey kaplama fiyatları ile detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

Polyureanın kullanım alanı oldukça geniştir. Su yalıtımı sağlanması istenilen hemen her alanda kolayca kullanılmaktadır. Su depolarından havuz zeminlerine, çatı izolasyonundan temel su izolasyonuna kadar su izolasyonu gereken her alanda en iyi çözümü sunar.

UV ışınlarına karşı dayanımı ve ek yeri olmadan kaplama yapma imkanı sayesinde açık kapalı tüm alanlarda güvenle kullanılabilir. UV ışın dayanımı sayesinde kullanım ömrü oldukça uzundur ve yıpranmadan zarar görmeden su yalıtımını etkin bir şekilde sağlar.

Polyurea kullanılarak yapılan su yalıtımı mükemmel bir yalıtım sağlar. Sprey Polyurea uygulaması sayesinde ek yersiz uygulama sunar ve su yalıtımında istenmeyen sızıntı problemlerini tamamen ortadan kaldırır.

Bakım gerektirmemesi ve uzun kullanım ömrü ile su yalıtımında kullanılan diğer yöntemlere göre fiyat zaman çerçevesinde en uygun fırsatları sunmaktadır. Polyurea m2 kaplama fiyatlarında kaplama kalınlığı bir kriter olarak belirmektedir. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Polyurea’nın kullanım ömrü yapılan iklimlendirme test sonuçlarına göre 50 yıldır. Yaşam standartlarına uygun olmayan alanlarda kullanımında ise asgari 30 yıl boyunca etkin bir su yalıtımı sağlamaktadır.

mail
image image whatsapp ceptelefonu sabittelefon