• 0546 826 05 06
  • Gümüşdere Mahallesi 9. Sokak No: 4 Keçiören / ANKARAHakkımızda

İZOLEM POLİÜRETAN & POLYUREA YALITIM

İzolem Poliüretan Polyurea
KURUMSAL

İzolem Poliüretan Isı Yalıtım Sistemleri; dürüst, güvenilir ve samimi ilişkiler kurarak, müşterileri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayış ile iş yapmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır. 

 

MİSYONUMUZ

İzolem Poliüretan olarak sektördeki isim ve güvenilirliğimize yakışan kalitede projeleri tamamlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak önceliğimizdir. Şirketimiz; iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı yalıtım projeleri ile sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

 

VİZYONUMUZ

Yılların verdiği tecrübe ile uzmanlaştığımız yalıtım sektöründe imza attığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismimizi ve sektördeki yerimizi daima sağlamlaştırarak, müşterilerimize karşı taahhüt ettiğimiz tüm projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak ve güçlü yapımızı koruyarak, yalıtım sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

mail
image image whatsapp ceptelefonu sabittelefon